“Ўзстандарт” агентлиги юртимизда оммавий мулоқотларни камайтириш ва коронавирус инфекцияси (COVID-19) тарқалишининг олдини олиш мақсадида мурожаатларни қоғоз шаклда қабул қилишни вақтинча тўхтатади ҳамда аҳоли ва тадбиркорлик субъектларидан мурожаатларни электрон шаклда info@standart.uz электрон почтасига юборишларини сўрайди.
Мурожаатлар ва аризалар бўйича саволлар юзасидан + 998 71 202 00 11 (ички 1031, 1071, 1038) телефон рақамлари орқали боғланишингиз, шунингдек, "Ўзстандарт" агентлиги фаолиятига доир ўзингизни қизиқтирган бошқа саволлар юзасидан Агентликнинг Telegram мессенджеридаги «@uzstandartga_savollar_bot» махсус бот хизматидан фойдаланишингиз мумкин.
Агентлик юзага келган санитария-эпидемиологик вазиятни тўғри қабул қилишингизни ҳамда вазиятга маъсулият билан ёндашишингизни сўраб қолади!

В целях минимизации контакта людей и предотвращения распространения коронавирусной инфекции (COVID-19), Агентство «Узстандарт» приостановливает прием заявок и обращений на бумажных носителях а также просит всех граждан и субъектов предпринимательства направлять корреспонденцию в электронном формате на почту info@standart.uz.
По вопросам заявок и обращений пожалуйста связывайтесь по телефонному номеру: + 998 71 202 00 11 (внут. 1031, 1071, 1038), остальные вопросы касательно деятельности Агентства "Узстандарт" можно задать через официальный Telegram бот «@uzstandartga_savollar_bot».